Wypad na łono natury?

Wszystko zaplanowałeś i dzień wcześniej posprzątałeś samochód, żeby podróż była naprawdę przyjemna. Twój samochód lśni jak nowy. Tapicerka pachnie świeżością. Dywaniki odkurzone. Jak na razie wszystko idzie dobrze.

Obudziłeś się i masz nadzieję, że przywita Cię słońce. Zamiast tego widzisz zachmurzone niebo. Pada deszcz. Spoglądasz przez okno i widzisz na zewnątrz mnóstwo błota. Włosy stają ci dęba.

Jednak oddychasz z ulgą, ponieważ pogodynka zapewniła Cię, że dziś będzie świecić słońce. Razem z rodziną wskakujesz w kalosze i wsiadacie do samochodu.

W drodze powrotnej rzucasz okiem na swoje dywaniki i nagle chce Ci się płakać. Podłoga w Twoim samochodzie wygląda, jakbyś w ogóle jej nie posprzątał.

Car in Nature Jorge Salvador
Do tej pory nie miałeś dużego wyboru

Dywaniki welurowe wchłaniają brud, przez co ciężko je wyczyścić. A gdy Ci się to uda, istnieje mała szansa na to, że nadal będą wyglądały jak nowe.

W przypadku dywaników gumowych brud częściej wypada poza dywanik - na podłogę. Nawet jeśli są łatwiejsze w czyszczeniu. Również mogą nieprzyjemnie pachnieć podczas upałów.
Dywanik welurowy
Dywanik gumowy
Dywanik gumowy
Znaleźliśmy rozwiązanie

Etylenoctan winylu (EVA)
to tworzywo sztuczne, które przypomina twardą piankę i jest używane przy produkcji butów, mat podłogowych czy rękawic ochronnych.

Materiał jest wytrzymały i znany z wielu zalet, które przemówiły za tym, aby wprowadzić na rynek dywaniki EVA i zostać ich pierwszym producentem w Polsce.
No właśnie! Nie powinno.
Okazuje się, że to TYLKO i AŻ dywaniki samochodowe. A co jeśli problemy ze znalezieniem odpowiednich dywaników są wynikiem szukania w złym miejscu? Co, jeśli przez lata podchodziliśmy do tego od złej strony? Spróbujmy więc jeszcze raz…inaczej ;)

Okazało się, że istnieje taki materiał jak E-V-A. Co więcej, łączy on w sobie TYLKO NAJLEPSZE CECHY dywaników gumowych i welurowych, między którymi wybierano przez lata. Wytrzymałość, wodoodporność, lekkość to tylko niektóre z jego cech, dlatego przyjrzyjmy się mu bliżej.
Eva Dywaniki w aucie Audi zdjęcie czerwony czarny
E-V-A Dywaniki
  • Pokrycie do 99% podłogi
  • Techno polimer o wysokiej wytrzymałości
  • Szerokie możliwości personalizacji
  • Opcjonalne wzmocnienie dywanika kierowcy
Bez wątpienia prezentuje się to dużo lepiej.
W końcu jak produkt godny posiadania w XXI wieku. Jak produkt, który… ZMIENIA ŚWIAT OCHRONY PODŁOGI ⬇️
Po wielokrotnych testach tego materiału uznaliśmy, że przykro nie korzystać z zalet które oferuje ten technologiczny polimer. Wtedy zaczęliśmy w Warszawie produkcję i jako pierwsi wprowadziliśmy EVA Dywaniki na rynek Polski.

Wierzymy, że dzięki naszej pracy zmieniamy świat ochrony podłogi na lepsze i nie jest to dla nas jedynie puste stwierdzenie, a feedback od naszych klientów udowadnia nam, że idziemy w dobrym kierunku.

Gdyby Twój samochód potrafił czytać to, bez dwóch zdań już konfigurowałby swój komplet. Możesz mu w tym pomóc i zrobić to za niego.

Zapewnij mu ochronę, na jaką zasługuje.

DZIAŁ SPRZEDAŻY